Corsa Valve-Back w Dual Mode NPP 2.75″ Dual Rear Quad 4.5″
4 849,06 €
Esgotado
REF:
14776
Categoria: Accessories
Informação adicional
| Brands | Corsa |
|---|---|
| Grupo | Valve Back |
| Additional Info | Closed Course Use Only |
| Exhaust Pipe Diameter | 2.75″ in |
| Exit Configuration | Dual Rear |
| GTIN | 00847466020698 |
| Package Height | 356,00 mm |
| Package Length | 1346,00 mm |
| Package Weight | 27669.00 g |
| Package Width | 508,00 mm |
| Sound Level | Xtreme/Touring |
| Tip Cut | Slash |
| Tip Edge Style | Dual Walled |
| Tip Finish | Polished |
| Tip Outlet Size | 4.5″ in |
| Tip Style | Quad |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Corsa Valve-Back w Dual Mode NPP 2.75″ Dual Rear Quad 4.5″” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.