CORSA Pro Series Muffler 3.00″ O.D. Offset – Offset OAL:16.0
610,69 €
Esgotado
REF:
CP3000S
Categoria: Accessories
Informação adicional
| Brands | Corsa |
|---|---|
| Grupo | Tuned Mufflers |
| A End Dimension | 3.00 in |
| A End Style | Nominal |
| B End Dimension | 3.00 in |
| B End Style | Nominal |
| Finish | Brushed |
| Inlet Configuration | Offset |
| Install Type | Weld |
| Length | 16.00 in |
| Material Type | 304 Stainless Steel |
| Muffler Height | 6.25 in |
| Muffler Length | 10.00 in |
| Muffler Shape | Oval |
| Muffler Width | 11.00 in |
| Outlet Configuration | Offset |
| Additional Info | Closed Course Use Only |
| Image Info | These images are representative |
| Package Height | 305,00 mm |
| Package Length | 482,00 mm |
| Package Weight | 4990.00 g |
| Package Width | 317,00 mm |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “CORSA Pro Series Muffler 3.00″ O.D. Offset – Offset OAL:16.0” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.