Corsa Cat-Back 3.0″ Dual Side Single 3.0″ Viper 03-10
4 290,34 €
Esgotado
REF:
14174
Categoria: Accessories
Informação adicional
| Brands | Corsa |
|---|---|
| Grupo | Cat Back |
| Additional Info | Closed Course Use Only |
| Exhaust Pipe Diameter | 3.0″ in |
| Exit Configuration | Dual Side |
| GTIN | 00847466000577 |
| Package Height | 533,00 mm |
| Package Length | 1346,00 mm |
| Package Weight | 23587.00 g |
| Package Width | 229,00 mm |
| Sound Level | Sport |
| Tip Cut | Slash |
| Tip Edge Style | Dual Walled |
| Tip Finish | Polished |
| Tip Outlet Size | 3.0″ in |
| Tip Style | Single |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Corsa Cat-Back 3.0″ Dual Side Single 3.0″ Viper 03-10” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.