Corsa Cat-Back 3.0″ Dual Rear Single 3.5″ F30 335 RWD
3 849,23 €
Esgotado
REF:
14937BLK
Categoria: Accessories
Informação adicional
| Brands | Corsa |
|---|---|
| Grupo | Cat Back |
| Additional Info | Closed Course Use Only |
| Exhaust Pipe Diameter | 3.0″ in |
| Exit Configuration | Dual Rear |
| GTIN | 00847466011894 |
| Package Height | 559,00 mm |
| Package Length | 1575,00 mm |
| Package Weight | 28123.00 g |
| Package Width | 381,00 mm |
| Sound Level | Touring |
| Tip Cut | Slash |
| Tip Edge Style | Dual Walled |
| Tip Finish | Black PVD |
| Tip Outlet Size | 3.5″ in |
| Tip Style | Single |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Corsa Cat-Back 3.0″ Dual Rear Single 3.5″ F30 335 RWD” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.