Corsa Cat-Back 2.75″ Dual Rear Dual Outlet 4″ Wrangler 07-18
2 104,34 €
Esgotado
REF:
21122BLKUSA
Categoria: Accessórios
Informação adicional
| Brands | Corsa |
|---|---|
| Grupo | Cat Back |
| Additional Info | Closed Course Use Only |
| Exhaust Pipe Diameter | 2.75″ in |
| Exit Configuration | Dual Rear |
| GTIN | 00847466022555 |
| Package Height | 318,00 mm |
| Package Length | 1257,00 mm |
| Package Weight | 20412.00 g |
| Package Width | 425,00 mm |
| Sound Level | Sport |
| Tip Cut | Straight |
| Tip Edge Style | Dual Walled |
| Tip Finish | Black PVD |
| Tip Outlet Size | 4.0″ in |
| Tip Style | Dual Outlet |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Corsa Cat-Back 2.75″ Dual Rear Dual Outlet 4″ Wrangler 07-18” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.