Corsa Axle-Back 3.0″ Dual Center Rear Twin 4.5″ Corvette C6
4 023,38 €
Esgotado
REF:
21077
Categoria: Accessórios
Informação adicional
| Brands | Corsa |
|---|---|
| Grupo | Axle Back |
| Additional Info | Closed Course Use Only |
| Exhaust Pipe Diameter | 3.0″ in |
| Exit Configuration | Dual Center Rear |
| GTIN | 00847466021589 |
| Package Height | 312,00 mm |
| Package Length | 1308,00 mm |
| Package Weight | 25855.00 g |
| Package Width | 470,00 mm |
| Sound Level | Xtreme |
| Tip Cut | Slash |
| Tip Edge Style | Dual Walled |
| Tip Finish | Polished |
| Tip Outlet Size | 4.5″ in |
| Tip Style | Twin |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Corsa Axle-Back 3.0″ Dual Center Rear Twin 4.5″ Corvette C6” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.