Corsa Axle-Back 2.75″ Dual Rear Twin 4.0″ CTS-V 6.2 16-19
4 192,97 €
Esgotado
REF:
14357
Categoria: Accessories
Informação adicional
| Brands | Corsa |
|---|---|
| Grupo | Axle Back |
| Additional Info | Closed Course Use Only |
| Exhaust Pipe Diameter | 2.75″ in |
| Exit Configuration | Dual Rear |
| GTIN | 00847466015496 |
| Package Height | 457,00 mm |
| Package Length | 1016,00 mm |
| Package Weight | 25855.00 g |
| Package Width | 483,00 mm |
| Sound Level | Sport |
| Tip Cut | Slash |
| Tip Edge Style | Dual Walled |
| Tip Finish | Polished |
| Tip Outlet Size | 4.0″ in |
| Tip Style | Twin |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Corsa Axle-Back 2.75″ Dual Rear Twin 4.0″ CTS-V 6.2 16-19” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.