Corsa Axle-Back 2.75″ Dual Rear Twin 4.0″ Camaro 6.2 16-23
4 514,04 €
Esgotado
REF:
14789
Categoria: Accessórios
Informação adicional
| Brands | Corsa |
|---|---|
| Grupo | Axle Back |
| Additional Info | Closed Course Use Only |
| Exhaust Pipe Diameter | 2.75″ in |
| Exit Configuration | Dual Rear |
| GTIN | 00847466021626 |
| Package Height | 387,00 mm |
| Package Length | 1003,00 mm |
| Package Weight | 25401.00 g |
| Package Width | 438,00 mm |
| Sound Level | Xtreme/Touring |
| Tip Cut | Slash |
| Tip Edge Style | Dual Walled |
| Tip Finish | Polished |
| Tip Outlet Size | 4.0″ in |
| Tip Style | Twin |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Corsa Axle-Back 2.75″ Dual Rear Twin 4.0″ Camaro 6.2 16-23” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.