Corsa Axle-Back 2.5″ Dual Rear Turn Downs 2.5″ Wrangler 3.6
1 793,75 €
Esgotado
REF:
21015BLK
Categoria: Accessórios
Informação adicional
| Brands | Corsa |
|---|---|
| Grupo | Axle Back |
| Additional Info | Closed Course Use Only |
| Exhaust Pipe Diameter | 2.5″ in |
| Exit Configuration | Dual Rear |
| GTIN | 00847466018183 |
| Package Height | 330,00 mm |
| Package Length | 1270,00 mm |
| Package Weight | 16329.00 g |
| Package Width | 432,00 mm |
| Sound Level | Touring |
| Tip Cut | Slash |
| Tip Edge Style | Single Walled |
| Tip Finish | Black |
| Tip Outlet Size | 2.5″ in |
| Tip Style | Turn Downs |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Corsa Axle-Back 2.5″ Dual Rear Turn Downs 2.5″ Wrangler 3.6” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.