Corsa Axle-Back 2.5″ Dual Rear Single 4.0″ CTS-V 6.2 09-14
3 125,11 €
Esgotado
REF:
14941
Categoria: Accessories
Informação adicional
| Brands | Corsa |
|---|---|
| Grupo | Axle Back |
| Additional Info | Closed Course Use Only |
| Exhaust Pipe Diameter | 2.5″ in |
| Exit Configuration | Dual Rear |
| GTIN | 00847466005886 |
| Package Height | 508,00 mm |
| Package Length | 1346,00 mm |
| Package Weight | 19504.00 g |
| Package Width | 356,00 mm |
| Sound Level | Sport |
| Tip Cut | Slash |
| Tip Edge Style | Dual Walled |
| Tip Finish | Polished |
| Tip Outlet Size | 4.0″ in |
| Tip Style | Single |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Corsa Axle-Back 2.5″ Dual Rear Single 4.0″ CTS-V 6.2 09-14” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.