Chevy LS1. LS4. LS6. LM7-5.5. LQ4-6.0 & RL4-4.8 12pt intk mn
77,51 €
Esgotado
REF:
ARP-430-2101
Categoria: Accessórios
Informação adicional
| Brands | ARP |
|---|---|
| Grupo | Bolts Miscellaneous |
| Country of Origin | USA |
| GTIN | 00672036030964 |
| Material Type | Stainless Steel |
| Package Height | 254,00 mm |
| Package Length | 13,00 mm |
| Package Weight | 331.00 g |
| Package Width | 152,00 mm |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Chevy LS1. LS4. LS6. LM7-5.5. LQ4-6.0 & RL4-4.8 12pt intk mn” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.