Informação adicional
| Brands | Boostline |
|---|---|
| Grupo | Connecting Rods |
| Marca Veículo | Opel |
| Modelo Veículo | 2.0L 16v – LTG |
| Big-End Width | 26.50 mm |
| Bolt | 3/8 in |
| Country of Origin | USA |
| GTIN | 00193564265883 |
| Housing | 52.125 mm |
| Image Info | These images are representative |
| Package Height | 266,70 mm |
| Package Length | 38,10 mm |
| Package Weight | 680.39 g |
| Package Width | 101,60 mm |
| Piston Pin Diameter | 24.00 mm |
| Rod Length | 152.50 mm |
| Shaft | – mm |
| Small-End Width | 24.38 mm |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Boostline Single Rod B20NHT/LTG 152.5mm” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.