Informação adicional
| Brands | Wiseco |
|---|---|
| Grupo | Piston Pins |
| Build Type | Build to Stock |
| Coating | Chrome |
| Country of Origin | Taiwan |
| GTIN | 00193564101921 |
| Image Info | These images are representative |
| Inside Diameter | 13.00 mm |
| Length | 50.85 mm |
| Material Type | Steel |
| Outside Diameter | 210000 mm |
| Package Height | 22,00 mm |
| Package Length | 76,00 mm |
| Package Weight | 90.00 g |
| Package Width | 27,00 mm |
| Wall Type | Straight |
| Weight - Nominal | 84.80 g |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Wiseco Piston Pin 21.00×50.85mm 13.00mm Id” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.