Informação adicional
| Brands | Wiseco |
|---|---|
| Grupo | Piston Pins |
| Build Type | Build to Stock |
| Coating | Chrome |
| Country of Origin | Taiwan |
| GTIN | 00193564101761 |
| Image Info | These images are representative |
| Inside Diameter | 15.00 mm |
| Length | 63.50 mm |
| Material Type | Steel |
| Outside Diameter | 22.00 mm |
| Package Height | 23,00 mm |
| Package Length | 88,00 mm |
| Package Weight | 80.00 g |
| Package Width | 30,00 mm |
| Wall Type | Taper |
| Weight - Nominal | 88.80 g |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Wiseco Piston Pin 22.00×63.50mm Chrome Plated” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.