Wiseco Groove Lock Spacer 101.65 – 103.12mm Dimpled
6,57 €
Esgotado
REF:
WGLS25
Categoria: Automotive
Informação adicional
| Brands | Wiseco |
|---|---|
| Grupo | Piston Ring Sets |
| Build Type | Build to Stock |
| Country of Origin | Japan |
| GTIN | 00193564102768 |
| Image Info | These images are representative |
| Package Height | 2,54 mm |
| Package Length | 114,30 mm |
| Package Weight | 45.36 g |
| Package Width | 127,00 mm |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Wiseco Groove Lock Spacer 101.65 – 103.12mm Dimpled” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.