Informação adicional
| Brands | Wiseco |
|---|---|
| Grupo | Pistons |
| Build Type | Build to Stock |
| Country of Origin | USA |
| GTIN | 00193564173102 |
| Image Info | These images are representative |
| Material Type | 2618 |
| Package Height | 117,00 mm |
| Package Length | 108,00 mm |
| Package Weight | 518.00 g |
| Package Width | 107,00 mm |
| Skirt Coating | Moly |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Wiseco Piston Single VW VR6 2.8L 10.5:1 82.00mm” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.