Wiseco Piston Single Nissan VG30 Turbo -9cc 1.260 88.00mm
168,03 €
Esgotado
REF:
W6549M88
Categoria: Carros
Informação adicional
| Brands | Wiseco |
|---|---|
| Grupo | Pistons |
| Build Type | Build on Demand |
| Country of Origin | USA |
| GTIN | 00193564087676 |
| Image Info | These images are representative |
| Package Height | 109,22 mm |
| Package Length | 119,38 mm |
| Package Weight | 589.67 g |
| Package Width | 119,38 mm |
| Skirt Coating | Moly |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Wiseco Piston Single Nissan VG30 Turbo -9cc 1.260 88.00mm” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.