Wiseco Piston Single Chevy LS Series R/Dome -11cc B:101.73mm
197,86 €
Esgotado
REF:
W6444RX05
Categoria: Automotive
Informação adicional
| Brands | Wiseco |
|---|---|
| Grupo | Pistons |
| Build Type | Build to Stock |
| Country of Origin | USA |
| GTIN | 00193564084200 |
| Image Info | These images are representative |
| Material Type | 2618 |
| Package Height | 109,22 mm |
| Package Length | 119,38 mm |
| Package Weight | 771.11 g |
| Package Width | 121,92 mm |
| Piston Head Type | Reverse Dome |
| Piston Pin Diameter | 0.927 in |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Wiseco Piston Single Chevy LS Series R/Dome -11cc B:101.73mm” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.