Wiseco Piston Single Chevy LS Dish -23cc 1.115 B:104.78mm
197,86 €
Esgotado
REF:
W6443RX125
Categoria: Automotive
Informação adicional
| Brands | Wiseco |
|---|---|
| Grupo | Pistons |
| Build Type | Build on Demand |
| Country of Origin | USA |
| GTIN | 00193564084101 |
| Image Info | These images are representative |
| Material Type | 2618 |
| Package Height | 106,68 mm |
| Package Length | 119,38 mm |
| Package Weight | 725.75 g |
| Package Width | 119,38 mm |
| Piston Head Type | Reverse Dome |
| Piston Pin Diameter | 0.927 in |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Wiseco Piston Single Chevy LS Dish -23cc 1.115 B:104.78mm” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.