Wiseco Piston Kit Yamaha YFM45 + YXR45 2V Dish 11.0:1
166,07 €
3 em stock
REF:
W4939M08550
Categoria: Motas
Informação adicional
| Brands | Wiseco |
|---|---|
| Grupo | Pistons |
| Bore - Actual | 85.50 mm |
| Bore - Oversize | 1.00 mm |
| Bore - Standard | 84.50 mm |
| Compression Ratio - Actual | 11:1 |
| Country of Origin | USA |
| Displacement | 431 cc |
| GTIN | 00193564126344 |
| Package Height | 105,41 mm |
| Package Length | 105,41 mm |
| Package Weight | 181.44 g |
| Package Width | 105,41 mm |
| Piston Head Type | Dished |
| Skirt Coating | Moly |
| Stroke | 75.00 mm |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Wiseco Piston Kit Yamaha YFM45 + YXR45 2V Dish 11.0:1” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.