Informação adicional
| Brands | JE |
|---|---|
| Grupo | Piston Ring Sets |
| Bore - Actual | 104.00 mm |
| Country of Origin | USA |
| Package Height | 23,00 mm |
| Package Length | 133,00 mm |
| Package Weight | 54.00 g |
| Package Width | 127,00 mm |
| Ring Kit - Oil Axial Height | 2.00 mm |
| Ring Kit - Oil Radial Width | 3.25 mm |
| Ring Kit - Oil Type | CUS |
| Ring Kit - Second Axial Height | 1.50 mm |
| Ring Kit - Second Radial Width | 4.39 mm |
| Ring Kit - Second Type | IPA |
| Ring Kit - Top Axial Height | 1.20 mm |
| Ring Kit - Top Radial Width | 3.73 mm |
| Ring Kit - Top Type | CUS |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “JE-Pistons Ring Set XS10400 Spec. Custom” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.