Informação adicional
| Brands | JE |
|---|---|
| Grupo | Piston Circlips |
| Build Type | Build to Stock |
| Country of Origin | USA |
| GTIN | 00193564006226 |
| Image Info | These images are representative |
| Maximum Pin Diameter | .063 in |
| Maximum Pin Diameter Alt | 222250 mm |
| Minimum Pin Diameter | 0.875 in |
| Minimum Pin Diameter Alt | 219964 mm |
| Package Height | 13,00 mm |
| Package Length | 70,00 mm |
| Package Weight | 10.00 g |
| Package Width | 72,00 mm |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “JE-Pistons Locks 866-063-MW (1 Clip)” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.