Wiseco Piston Single Toyota Turbo -14.8cc 1.338 86.00mm
185,98 €
Esgotado
REF:
W6550M86AP
Categoria: Carros
Informação adicional
| Brands | Wiseco |
|---|---|
| Grupo | Pistons |
| Build Type | Build to Stock |
| GTIN | 00193564087713 |
| Image Info | These images are representative |
| Material Type | 2618 |
| Package Height | 114,30 mm |
| Package Length | 124,46 mm |
| Package Weight | 1043.26 g |
| Package Width | 121,92 mm |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Wiseco Piston Single Toyota Turbo -14.8cc 1.338 86.00mm” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.