JE-Pistons Ring Set J190F1-3843(1.59×1.59×4.76mm)
28,94 €
Esgotado
REF:
JE-J190F1-3843
Categoria: Automotive
Informação adicional
| Brands | JE |
|---|---|
| Grupo | Piston Ring Sets |
| Bore - Actual | 97.61 mm |
| Build Type | Build on Demand |
| Ring Kit - Oil Axial Height | 3.97 mm |
| Ring Kit - Oil Radial Width | 4.75 mm |
| Ring Kit - Oil Type | CUF |
| Ring Kit - Second Axial Height | 1.59 mm |
| Ring Kit - Second Radial Width | 4.57 mm |
| Ring Kit - Second Type | IPT |
| Ring Kit - Top Axial Height | 1.59 mm |
| Ring Kit - Top Radial Width | 4.57 mm |
| Ring Kit - Top Type | IMH |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “JE-Pistons Ring Set J190F1-3843(1.59×1.59×4.76mm)” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.