JE Pistons Ring Set 8 Pistons 1.5-1.5-3.0-104.902
228,40 €
Esgotado
REF:
JE-J61908-4125-5
Categoria: Carros
Informação adicional
| Brands | JE |
|---|---|
| Grupo | Piston Ring Sets |
| Bore - Actual | 104.78 mm |
| Build Type | Build on Demand |
| GTIN | 00193564227799 |
| Image Info | These images are representative |
| Ring Kit - Oil Axial Height | 3.00 mm |
| Ring Kit - Oil Radial Width | 3.86 mm |
| Ring Kit - Oil Type | CUF |
| Ring Kit - Second Axial Height | 1.50 mm |
| Ring Kit - Second Radial Width | 4.32 mm |
| Ring Kit - Second Type | IPE |
| Ring Kit - Top Axial Height | 1.50 mm |
| Ring Kit - Top Radial Width | 4.06 mm |
| Ring Kit - Top Type | DMR |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “JE Pistons Ring Set 8 Pistons 1.5-1.5-3.0-104.902” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.