Supertech Valve Kit Exh BMW B58 29.50mm (+1) Sodium Inconel
979,78 €
Esgotado
REF:
MCEVI-1401S-HS-12
Informação adicional
| Brands | Supertech |
|---|---|
| Grupo | Valves Sodium Filled |
| Marca Veículo | BMW |
| Modelo Veículo | 3.0L 24v – B58B30 |
| Additional Info | 12 |
| Image Info | These images are representative |
| Lenght | 100.10 mm |
| Material Type | Inconel/ Sodium Filled |
| Outside Diameter | 29.50 mm |
| Position | Exhaust |
| Stem Diameter | 5.95 mm |
| Package Height | 61.00 mm |
| Package Length | 163.00 mm |
| Package Width | 175 mm |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Supertech Valve Kit Exh BMW B58 29.50mm (+1) Sodium Inconel” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.