JE-Pistons Ring set XGNC8100(1.0/1.0/2.0-81.00mm)
27,05 €
Esgotado
REF:
JE-XGNC8100
Categoria: Carros
Informação adicional
| Brands | JE |
|---|---|
| Grupo | Piston Ring Sets |
| Bore - Actual | 81.00 mm |
| Build Type | Build to Stock |
| GTIN | 00193564456229 |
| Image Info | These images are representative |
| Ring Kit - Oil Axial Height | 2.00 mm |
| Ring Kit - Oil Radial Width | 3.25 mm |
| Ring Kit - Oil Type | CUS |
| Ring Kit - Second Axial Height | 1.00 mm |
| Ring Kit - Second Radial Width | 3.30 mm |
| Ring Kit - Second Type | DPA |
| Ring Kit - Top Axial Height | 1.00 mm |
| Ring Kit - Top Radial Width | 3.00 mm |
| Ring Kit - Top Type | SNR |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “JE-Pistons Ring set XGNC8100(1.0/1.0/2.0-81.00mm)” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.