JE Pistons Ring Set 8 Pistons 017-1/16-3/16 RINGS
347,67 €
Esgotado
REF:
JE-J890F8-4530-5
Categoria: Carros
Informação adicional
| Brands | JE |
|---|---|
| Grupo | Piston Ring Sets |
| Bore - Actual | 115.06 mm |
| Build Type | Build to Stock |
| GTIN | 00193564222961 |
| Image Info | These images are representative |
| Ring Kit - Oil Axial Height | 4.76 mm |
| Ring Kit - Oil Radial Width | 4.62 mm |
| Ring Kit - Oil Type | CUS |
| Ring Kit - Second Axial Height | 1.59 mm |
| Ring Kit - Second Radial Width | 5.33 mm |
| Ring Kit - Second Type | IPT |
| Ring Kit - Top Radial Width | 4.39 mm |
| Ring Kit - Top Type | DMD |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “JE Pistons Ring Set 8 Pistons 017-1/16-3/16 RINGS” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.