“Wiseco Piston Pin – .9252′(23.50mm) x 2.250 x .148” SW 5115
12,42 €
Esgotado
REF:
WS761
Categoria: Carros
Informação adicional
| Brands | Wiseco |
|---|---|
| Grupo | Piston Pins |
| Build Type | Build to Stock |
| Coating | None |
| GTIN | 00193564102331 |
| Image Info | These images are representative |
| Inside Diameter | .990 in |
| Length | .625 in |
| Material Type | Steel |
| Outside Diameter | 2.250 in |
| Package Height | 32,00 mm |
| Package Length | 91,00 mm |
| Package Weight | 110.00 g |
| Package Width | 27,00 mm |
| Wall Type | Straight |
| Weight - Nominal | 104.94 g |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar ““Wiseco Piston Pin – .9252′(23.50mm) x 2.250 x .148” SW 5115” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.