Informação adicional
| Brands | JE |
|---|---|
| Grupo | Piston Pins |
| Build Type | Build to Stock |
| Coating | None |
| Edge Type | Sharp |
| GTIN | 00193564008565 |
| Image Info | These images are representative |
| Length | 2.930 in |
| Material Type | 9310 Nickel Carbon Steel Alloy |
| Outside Diameter | .990 in |
| Outside Diameter Alt | 25.1460 mm |
| Series | 95 Series |
| Wall Thickness | 0.150 in |
| Wall Type | Tapered |
| Weight - Nominal | 139 g |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “JE-Pistons Pin 990-2930-15-95S” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.