Informação adicional
| Brands | JE |
|---|---|
| Grupo | Piston Pins |
| Build Type | Build on Demand |
| Coating | None |
| Edge Type | Chamfered |
| GTIN | 00193564007711 |
| Image Info | These images are representative |
| Length | 2.750 in |
| Material Type | 9310 Nickel Carbon Steel Alloy |
| Outside Diameter | .928 in |
| Outside Diameter Alt | 23.5712 mm |
| Series | 93 Series |
| Wall Thickness | 0.150 in |
| Wall Type | Straight |
| Weight - Nominal | 125 g |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “JE-Pistons Pin 928-2750-15-93C” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.