Supertech Valve Guide Kit Exhaust Honda B18A1/B1
70,69 €
Esgotado
REF:
GDE-H66-E-8
Categoria: Automotive
Informação adicional
| Brands | Supertech |
|---|---|
| Grupo | Valve Guides |
| Marca Veículo | Honda |
| Modelo Veículo | 1.8L 16v – B18A1/B1, 2.0L 16v – B20B, 2.3L 16v – H23 |
| Additional Info | Set of 8 |
| GTIN | 01037721244644 |
| Image Info | These images are representative |
| Length | 50.00 mm |
| Material Type | Manganese Bronze |
| Outside Diameter | 12.07 mm |
| Stem Diameter | 6.60 mm |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Supertech Valve Guide Kit Exhaust Honda B18A1/B1” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.