Supertech Valve Guide Kit Exhaust BMW B38
62,73 €
Esgotado
REF:
GDE-BMB48-E6-6
Categoria: Automotive
Informação adicional
| Brands | Supertech |
|---|---|
| Grupo | Valve Guides |
| Marca Veículo | BMW |
| Modelo Veículo | 1.5L 12v – B38 |
| Additional Info | Set of 6 |
| GTIN | 01037721245579 |
| Image Info | These images are representative |
| Length | 47.00 mm |
| Material Type | Manganese Bronze |
| Outside Diameter | 10.045 mm |
| Package Height | 14,00 mm |
| Package Length | 57,00 mm |
| Package Weight | 110.00 g |
| Package Width | 80,00 mm |
| Stem Diameter | 6.00 mm |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Supertech Valve Guide Kit Exhaust BMW B38” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.