JE-Pistons Pin Chamf. Series 93-9310 (21.00×57.15mm)
31,30 €
Esgotado
REF:
JE-827-2250-13-93C
Categoria: Carros
Informação adicional
| Brands | JE |
|---|---|
| Grupo | Piston Pins |
| Build Type | Build on Demand |
| Coating | None |
| Edge Type | Chamfered |
| GTIN | 00193564005816 |
| Image Info | These images are representative |
| Length | 2.250 in |
| Material Type | 9310 Nickel Carbon Steel Alloy |
| Outside Diameter | .827 in |
| Outside Diameter Alt | 21.0058 mm |
| Series | 93 Series |
| Wall Thickness | 0.130 in |
| Wall Type | Straight |
| Weight - Nominal | 82 g |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “JE-Pistons Pin Chamf. Series 93-9310 (21.00×57.15mm)” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.