Diamond Piston Kit Toyota 5.7 3UR-FE 94.00 10.2:1 -25.60cc
1 581,34 €
Esgotado
REF:
DIA-37200-8
Categoria: Accessories
Informação adicional
| Brands | Diamond |
|---|---|
| Grupo | Pistons |
| Bore - Actual | 94.00 mm |
| Build Type | Build on Demand |
| Compression Height | 33,50 mm |
| Compression Ratio - Actual | 10.2:1 |
| Dome Volume | -25.60 cc |
| Image Info | These images are actual |
| Piston Pin Diameter | 22.00 mm |
| Ring Set Included | 09463700 |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Diamond Piston Kit Toyota 5.7 3UR-FE 94.00 10.2:1 -25.60cc” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.