Diamond Piston Kit Mercury Racing Replacement Series 4.570″
3 183,55 €
Esgotado
REF:
DIA-70196-8
Categoria: Accessórios
Informação adicional
| Brands | Diamond |
|---|---|
| Grupo | Pistons |
| Bore - Actual | 4.570 in |
| Build Type | Build on Demand |
| Compression Height | 1.297 in |
| Dome Volume | -38 cc |
| Image Info | These images are actual |
| Piston Pin Diameter | 1.024 in |
| Ring Set Included | 09724570-R1 |
| Stroke | 4.210 in |
| Weight - Nominal | 615 g |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Diamond Piston Kit Mercury Racing Replacement Series 4.570″” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.