Diamond Piston Kit Porsche 992 3.7 Turbo S 102.0mm 8.7:1
1 820,05 €
Esgotado
REF:
DIA-39305-6
Categoria: Accessórios
Informação adicional
| Brands | Diamond |
|---|---|
| Grupo | Pistons |
| Bore - Actual | 102.00 mm |
| Build Type | Build on Demand |
| Compression Height | 34.29 mm |
| Compression Ratio - Actual | 8.7:1 |
| Dome Volume | 14.7 cc |
| Image Info | These images are actual |
| Piston Pin Diameter | 23.00 mm |
| Ring Set Included | 09254016 |
| Stroke | 76.40 mm |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Diamond Piston Kit Porsche 992 3.7 Turbo S 102.0mm 8.7:1” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.