ZRP Conrod Kit Fiat 1.4L T-Jet 129.00 Pin:18.00 I-Beam L19
672,84 €
Esgotado
REF:
R-FIA-003-I-L19
Categoria: Accessories
Informação adicional
| Brands | ZRP |
|---|---|
| Grupo | Connecting Rods |
| Marca Veículo | Fiat |
| Modelo Veículo | 1.4L 16v – T-Jet |
| Additional Info | Tapered Pin End / Also fits OEM pistons / AMPCO 18 bushings |
| Big-End Bore | 45.11 mm |
| Big-End Width | 21.70 mm |
| Length | 129.00 mm |
| Piston Pin Diameter | 18.00 mm |
| Series | Standard |
| Shape | I-Beam |
| Weight - Nominal | 406 g |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “ZRP Conrod Kit Fiat 1.4L T-Jet 129.00 Pin:18.00 I-Beam L19” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.