ZRP Conrod Kit BMW/Toy B58B30 148.17 Pin:22.00 I-Beam L19
1 034,64 €
Esgotado
REF:
R-BMW-021-I-L19
Categoria: Accessories
Informação adicional
| Brands | ZRP |
|---|---|
| Grupo | Connecting Rods |
| Marca Veículo | BMW, Toyota |
| Modelo Veículo | 3.0L 24v – B58, 3.0L 24v – B58B30 |
| Additional Info | Tapered Pin End |
| Big-End Bore | 53.60 mm |
| Big-End Width | 23.90 mm |
| Bolt | 3/8 L19 in |
| GTIN | 00009890001144 |
| Length | 148.17 mm |
| Piston Pin Diameter | 22.00 mm |
| Type | I-Beam |
| Weight - Nominal | 494 g |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “ZRP Conrod Kit BMW/Toy B58B30 148.17 Pin:22.00 I-Beam L19” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.