Supertech Piston Kit VW 2.0 9A 83.00 Std
975,38 €
Esgotado
REF:
P4-VW16-9A-83F-4
Categoria: Accessories
Informação adicional
| Brands | Supertech |
|---|---|
| Grupo | Pistons |
| Marca Veículo | Volkswagen/Audi |
| Modelo Veículo | 2.0L 16v – 9A |
| Bore - Actual | 83.00 mm |
| Compression Height | 29.90 mm |
| Compression Ratio - Actual | Std |
| Dome Volume | FT cc |
| Image Info | These images are representative |
| Piston Pin Diameter | 20.00 mm |
| Ring Set Included | Not Included |
| Ring Set Recommended | W8300XX |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Supertech Piston Kit VW 2.0 9A 83.00 Std” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.