SRP by JE Pistons Kit 454 BBC Small Dome 18cc B:4.320
986,90 €
Esgotado
REF:
JE-212158
Categoria: Carros
Informação adicional
| Brands | JE |
|---|---|
| Grupo | Pistons |
| Build Type | Build to Stock |
| GTIN | 00193564244284 |
| Image Info | These images are representative |
| Package Height | 131,00 mm |
| Package Length | 729,00 mm |
| Package Weight | 7474.00 g |
| Package Width | 320,00 mm |
| Piston Pin Diameter | 0.990 in |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “SRP by JE Pistons Kit 454 BBC Small Dome 18cc B:4.320” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.