Piper Camshaft Peu/Citr 1.4L TU3 Alloy Block Ultimate Road
497,36 €
Esgotado
REF:
P13BP285B
Categoria: Accessórios
Informação adicional
| Brands | piper-cams |
|---|---|
| Grupo | Camshafts |
| Duration Exhaust | 284 deg |
| Duration Intake | 284 deg |
| Full Intake Lift | 107 deg |
| Power Band | 2500-7000 rpm |
| TDC Exhaust Lift | N/A |
| TDC Intake Lift | N/A |
| Timing Exhaust | 69 – 35 deg |
| Timing Intake | 35 – 69 deg |
| Type | Ultimate Road |
| Valve Exhaust Clearance | 0.35 mm |
| Valve Exhaust Lift | 9.65 mm |
| Valve Intake Clearance | 0.35 mm |
| Valve Intake Lift | 9.65 mm |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Piper Camshaft Peu/Citr 1.4L TU3 Alloy Block Ultimate Road” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.