Piper Camshaft Triumph 1.2/1.3/1.5 4-Cyl Fast Road
528,79 €
Esgotado
REF:
TRBP270LB
Categoria: Accessórios
Informação adicional
| Brands | piper-cams |
|---|---|
| Grupo | Camshafts |
| Duration Exhaust | 268 deg |
| Duration Intake | 268 deg |
| Full Intake Lift | 108 deg |
| Power Band | 2000-6400 rpm |
| TDC Exhaust Lift | 1.70 mm |
| TDC Intake Lift | 1.75 mm |
| Timing Exhaust | 62 – 26 deg |
| Timing Intake | 26 – 62 deg |
| Type | Fast Road |
| Valve Exhaust Clearance | 0.356 mm |
| Valve Exhaust Lift | 10.38 mm |
| Valve Intake Clearance | 0.305 mm |
| Valve Intake Lift | 10.43 mm |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Piper Camshaft Triumph 1.2/1.3/1.5 4-Cyl Fast Road” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.