JE-Pistons Ring set 1.2-1.5-3.0-82.29(82.29mm)
146,23 €
Esgotado
REF:
JE-JG2604-3240
Categoria: Carros
Informação adicional
| Brands | JE |
|---|---|
| Grupo | Piston Ring Sets |
| Bore - Actual | in |
| Bore - Actual (Alternate) | 82.30 mm |
| Build Type | Build to Stock |
| GTIN | 00193564227256 |
| Image Info | These images are representative |
| Ring Kit - Oil Axial Height | 3.0 mm |
| Ring Kit - Oil Radial Width | in |
| Ring Kit - Oil Type | CNS |
| Ring Kit - Second Axial Height | 1.5 mm |
| Ring Kit - Second Radial Width | in |
| Ring Kit - Second Type | IUM |
| Ring Kit - Top Axial Height | 1.20 mm |
| Ring Kit - Top Radial Width | in |
| Ring Kit - Top Type | CNS |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “JE-Pistons Ring set 1.2-1.5-3.0-82.29(82.29mm)” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.