JE Pistons Ring Set 4 Pistons 1.5-1.5-3.0-83.50
122,40 €
Esgotado
REF:
JE-JC6004-3287
Categoria: Carros
Informação adicional
| Brands | JE |
|---|---|
| Grupo | Piston Ring Sets |
| Bore - Actual | in |
| Bore - Actual (Alternate) | 83.50 mm |
| Build Type | Build on Demand |
| GTIN | 00193564227898 |
| Image Info | These images are representative |
| Ring Kit - Oil Axial Height | 3.0 mm |
| Ring Kit - Oil Radial Width | in |
| Ring Kit - Oil Type | CNS |
| Ring Kit - Second Axial Height | 1.5 mm |
| Ring Kit - Second Radial Width | in |
| Ring Kit - Second Type | IFM |
| Ring Kit - Top Axial Height | 1.50 mm |
| Ring Kit - Top Radial Width | in |
| Ring Kit - Top Type | CUR |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “JE Pistons Ring Set 4 Pistons 1.5-1.5-3.0-83.50” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.