JE Pistons Ring Set 4 Pistons 1.5-1.5-3.0-86.00
146,23 €
1 em stock
REF:
JE-JC2904-3386
Categoria: Carros
Informação adicional
| Brands | JE |
|---|---|
| Grupo | Piston Ring Sets |
| Bore - Actual | in |
| Bore - Actual (Alternate) | 86.00 mm |
| Build Type | Build on Demand |
| GTIN | 00193564227904 |
| Image Info | These images are representative |
| Package Height | 46,00 mm |
| Package Length | 119,00 mm |
| Package Weight | 128.00 g |
| Package Width | 115,00 mm |
| Ring Kit - Oil Axial Height | 3.0 mm |
| Ring Kit - Oil Radial Width | in |
| Ring Kit - Oil Type | CUS |
| Ring Kit - Second Axial Height | 1.5 mm |
| Ring Kit - Second Radial Width | in |
| Ring Kit - Second Type | IUM |
| Ring Kit - Top Axial Height | 1.50 mm |
| Ring Kit - Top Radial Width | in |
| Ring Kit - Top Type | CUR |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “JE Pistons Ring Set 4 Pistons 1.5-1.5-3.0-86.00” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.