Supertech Spring Seat Locator Kit for H1000 Series 3.1mm
231,14 €
Esgotado
REF:
SEAT-BM60-24
Categoria: Accessories
Informação adicional
| Brands | Supertech |
|---|---|
| Grupo | Valve Spring Locators |
| GTIN | 01037721245514 |
| Image Info | These images are representative |
| Package Height | 28,00 mm |
| Package Length | 129,00 mm |
| Package Weight | 280.00 g |
| Package Width | 103,00 mm |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Supertech Spring Seat Locator Kit for H1000 Series 3.1mm” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.