Supertech Valve Guide Kit Intake & Exhaust Audi Oversize
103,10 €
Esgotado
REF:
GDE-AU18T-OS-10
Categoria: Accessórios
Informação adicional
| Brands | Supertech |
|---|---|
| Grupo | Valve Guides |
| Marca Veículo | Lamborghini, Volkswagen/Audi |
| Modelo Veículo | 2.5L 20v – EA855, 2.5L 20v – EA855 EVO, 2.7L 30v – RS4, 5.2L 40v – V10 FSI |
| Ano | 1950, 1951, 1952, 1953, 1954, 1955, 1956, 1957, 1958, 1959, 1960, 1961, 1962, 1963, 1964, 1965, 1966, 1967, 1968, 1969, 1970, 1971, 1972, 1973, 1974, 1975, 1976, 1977, 1978, 1979, 1980, 1981, 1982, 1983, 1984, 1985, 1986, 1987, 1988, 1989, 1990, 1991, 1992, 1993, 1994, 1995, 1996, 1997, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021, 2022, 2023, 2024 |
| Additional Info | Set of 10 |
| GTIN | 01037721244835 |
| Image Info | These images are representative |
| Length | 36.15 mm |
| Material Type | Manganese Bronze |
| Outside Diameter | 11.075 mm |
| Stem Diameter | 6.00 mm |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Supertech Valve Guide Kit Intake & Exhaust Audi Oversize” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.