JE-Pistons Ring set(4x) 92.00 mm. 1.5, 1.5, 3.0 mm.
120,22 €
Esgotado
REF:
JE-J610F4-3622
Categoria: Carros
Informação adicional
| Brands | JE |
|---|---|
| Grupo | Piston Ring Sets |
| Bore - Actual | 3.622 in |
| Bore - Actual (Alternate) | 92.00 mm |
| Build Type | Build to Stock |
| GTIN | 00193564227751 |
| Image Info | These images are representative |
| Ring Kit - Oil Axial Height | 3.0 mm |
| Ring Kit - Oil Radial Width | 0.125 in |
| Ring Kit - Oil Type | CUF |
| Ring Kit - Second Axial Height | 1.5 mm |
| Ring Kit - Second Radial Width | 0.151 in |
| Ring Kit - Second Type | IPT |
| Ring Kit - Top Axial Height | 1.50 mm |
| Ring Kit - Top Radial Width | 0.136 in |
| Ring Kit - Top Type | DMB |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “JE-Pistons Ring set(4x) 92.00 mm. 1.5, 1.5, 3.0 mm.” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.