Supertech Valve Kit Intake BMW S63 33.15mm Blk Nitr
584,44 €
Esgotado
REF:
BMIVN-1063S-16
Categoria: Accessories
Informação adicional
| Brands | Supertech |
|---|---|
| Grupo | Valves Steel |
| Marca Veículo | BMW |
| Modelo Veículo | 4.4L 32v – S63B44 |
| Head Diameter | 33.15 mm |
| Stem Diameter | 5.96 mm |
| Length | 93.70 mm |
| Material Type | Stainless Steel |
| Additional Info | Set of 16 |
| Position | Intake |
| GTIN | 01037721246037 |
| Image Info | These images are representative |
| Package Height | 64,00 mm |
| Package Length | 243,00 mm |
| Package Weight | 778.00 g |
| Package Width | 164,00 mm |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Supertech Valve Kit Intake BMW S63 33.15mm Blk Nitr” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.